ARTYKUŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

O nas

Ola ukończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz, a Marta Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim.

Obie jesteśmy mamami. W procesie twórczym połączyłyśmy wiedzę, doświadczenie i pasję. Każdy wzór zaprojektowany jest przez nas. W każdym produkcie pojawia sie nasza autorska kropkowa tkanina.

Kropka w kropke powstała z pasji do tworzenia prostych i użytecznych form. Praktyczne śpiworki, kocyki na każdą porę roku, oryginalne śliniaki dla Mam oraz inne akcesoria cechuje dbałość o formę i troska o najmniejszy detal.

Wszystkie materiały i dodatki zostały wyprodukowane w Polsce. Każdy prototyp testowany jest przez nasze dzieci, co daje gwarancję najwyższej jakości.

Kropki

Szukałyśmy wzoru, który będzie uniwersalny. Na rynku mamy szeroką gamę produktów, dedykowanych tylko dziewczynkom lub tylko chłopcom. Producenci często określają: różowy-dziewczynka, niebieski-chłopiec. Szukając akcesoriów oraz ubrań dla naszych dzieci, stwierdziłyśmy, że brakuje nam wzorów i kolorów, które będą odpowiednie zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Naszym założeniem było stworzenie produktów, których z powodzeniem będą mogły używać wszystkie Mamy i ich dzieci niezależnie od płci. Kształt, który wydaje się być najbardziej przyjazny dziecku to właśnie koło. Stąd kropki.

Priorytety

Najważniejsza dla nas jest wygoda i komfort Mamy i Maleństwa. Dlatego właśnie nasze produkty wykonane są z przyjaznych dla dzieci materiałów. Przede wszystkim bawełny i flaneli. Codzienne życie inspiruje nas do udoskonalania naszych produktów i dopełniania ich pomocnymi patentami. Staramy się, aby ręczniki i śpiworki służyły nam przez długi czas stąd ciekawe, wypracowane przez nas rozwiązania. Śpiworki rosną z naszymi Pociechami, a ręczniki Malucha zaprojektowane są tak, aby szybko zamieniły się w fartuch kąpielowy dla Rodzica.

Duże znaczenie ma dla nas również budżet zaopatrujących się w nasze produkty Mam. Wiemy jak droga jest wyprawka dla malucha i dlatego właśnie chcemy, aby nasze akcesoria posłużyły Wam na dłużej, a inwestycja zwracała się w miarę rozwoju Waszego Maleństwa.

Inspiracje

Inspirują nas przede wszystkim dzieci.

W formach użytkowych szukamy prostoty, ciekawego detalu, praktycznych rozwiązań.

Ważne dla nas są estetyczne połączenia kolorystyczne.

Nie boimy się szarości, która jest idealnym podkładem dla innych kolorów.

Proces twórczy

Każdy wzór zaprojektowany jest przez nas. Wszystkie rozwiązania testowane są na Lence i Olku – naszych cierpliwych dzieciach.

Materiały, z których wykonywane są produkty pochodzą z polskich fabryk w Łodzi.